0
Nezařazené

Šanovský trojúhelník

O víkendu ve dnech 18. -19. 5. 2019 se v teplické hale konal volejbalový svátek – 22. ročník Šanovského trojúhelníku. Zúčastnilo se 15 družstev převážně z 1. juniorské ligy. Turnaj se tím stal velice kvalitním a zajímavým pro všechny zúčastněné. Týmy byly rozděleny na tři skupiny po pěti družstvech. Bojovalo se o šest finálových míst, jehož účastníci bojovaly v neděli o medaile. Ostatní si v neděli zahráli o umístění. Do finále postoupila jen prvoligová družstva. VK Šanov obsadil celkově 4. místo, kdy ve vypjatém boji o třetí příčku podlehl družstvu z Bedřichova těsně 2:0 na sety. V posledních zápasech, kdy bylo již vše rozhodnuto, Šanov představil nový mladý tým pro nadcházející 1. ligu juniorek, kdy svým výkonem velmi zaujala Barbora Baierová na postu nahrávačky a smečařská naděje Sandra Panešová s Veronikou Říhovou.

Nejlepšími hráčkami družstva Šanov byly kapitánka Kája Foffová, která byla nominována na nejlepší smečařku turnaje, a toto ocenění jí uteklo jen o jeden hlas. Kája opravdu na turnaji vynikala svojí vyhraností a je oprávněně kapitánkou družstva.  Také mezi nejlepší hráčky byla nominována Klára Ponecová na nejlepší libero turnaje, které obhajovala z loňského roku, ale opět pouze o jeden hlas toto ocenění získalo libero z družstva Bedřichova. Tímto turnajem se loučila věkem velká opora týmu Lucka Lacinová, nejvšestrannější hráčka našeho klubu minimálně za posledních 10 let,který patří velký dík všech trenérů VK Šanov Teplice za výkony a výsledky,kterých pod jejich vedením získala.

Trenérský tým byl s výkonem mladých začínajících hráček velice spokojen. Rýsuje se nám nový tým s velkou budoucností. Samozřejmě nás čeká spousta práce a bude záležet i na přístupu a píli jednotlivých hráček. Ale věříme, že máme do budoucna opět velký potencionál,vždy\ť tento tým bude hrát spolu nadcházející tři sezóny.

      Velké poděkování patří všem co se na přípravě turnaje podíleli,našim nejmladším,kteří se ujali postu zapisování,všem rozhodčím i Magistrátu města Teplice za finanční podporu turnaje.

Napsat komentář