0
Nezařazené

juniorky doma

Domácí zápasy postupového kola ligy juniorek nezačaly vůbec špatně. S Táborem jsme se sice v prvním setu tahaly dokonce až do stavu 30:28, ale jinak se holkám hrálo skvěle. Všechny táhly za jeden provaz, běhaly, probíhaly dlouhé výměny a byly neskutečně obětavé. Nejlepší hráčkou zápasu trenérka Jarka Němečková určila libero Kláru Ponecovou, která předváděla neuvěřitelné zákroky v poli a skvěle jí sekundovala i Karolína Foffová, a tak si s nadšením holky odnesly 3 body za stavu 3:0. V druhém zápase dostali šanci i sedící. Trošku polevily v tlaku a soupeři se podařilo urvat jeden set. Nejlepší hráčkou druhého utkání se stala Denisa Timková, která přesedlala na post středového hráče a náramně se s ním zžila. Začal se nám utvářet nový mladý tým, který ve druhém zápase zdolal Tábor 3:1.

Další zápas ,který se odehrál na domácí půdě byl s favorující Hlincovkou. První set měla děvčata výborný příjem a výborně opět běhaly v poli. Bohužel jim tato bojovnost a tlak na soupeře nevydržela dostatečně dlouho a nikdy si s nadšením tento úspěch nepřenesly do dalšího setu. Opět nás potrápilo to, co nás trápí už tři roky a to je nedostatečná vytrvalost a psychická síla. Když holky běhaly a vyvíjely tlak, tak se jim dařilo. Hned v druhém zápase se ukázalo, že když nepoleví, že je všechno možné a urvaly aspoň jeden čestný set. Děvčata nehrála špatně, jen ne dostatečně vytrvale….Nejlepší hráčkou zápasu se stala opět Klára Ponecová, která předváděla opět až exibiční výkon v poli. Trenérka Markéta hrbáčková by také ráda pochválila Káju Foffovou za skvělou hru v poli a Sandru Panešovou, která se zápas od zápasu zlepšuje a začíná soupeři pěkně zatápět.