0
Juniorky

Chodov si z Teplic odváží 6 bodů

V neděli se naše juniorky střetly doma s týmem z Chodova. V nejméně vhodnou chvíli nás postihla marodka hráček,ale i špatný přístup některých z mladších hráček,kteří za juniorský tým normálně nehrají,ale vhledem k situaci byly požádány  pomoc,ale jejich soukromé aktivity byly pro ně přednější. Takže jsme nastoupily do zápasu v šesti plus libero. A jak to tak bývá, když potřebujeme, aby se nikomu nic nestalo, protože nemáme na střídání, tak se stane. Ve druhém setu si naše nahrávačka Gábina Brejšová podlomila koleno a bylo vymalováno. Pokud je libero zapsáno, tak bohužel nemůže nahradit hráčku. Statečná Gabča odchodila zbytek zápasu, abychom ho nemusely vzdát. Paradoxně jsme v setech nahrály daleko víc bodů, než když jsme hrály u soupeře v plné síle. Na tom v jakém byly holky stavu a složení, hrály velice obětavě, týmově a nebylo toho moc k vytknutí. I příjem byl na slušné úrovni. Chyběl nám jen dostatek hráček. Do druhého zápasu jsme statečně nastoupily jen v šesti, kdy naše maličké libero Klára Ponecová musela nahradit nahrávačku Gábinu Brejšovou. Zahrála si tak na pozici univerzála. A opět paradoxně se holkám dařilo poměrně slušně. Sety byly vyrovnané a dokonce jsme jeden set i vyhrály. Klárka si dala i bod ze smeče. I když jsme 2x prohrály poměrem 0:3 a 1:3, musely trenérky děvčata pochválit za slušně odvedenou práci, která vzhledem k situaci byla dost obtížná. Děvčata pochválil i chodovský trenér.