0
Kadetky

Kadetky opět vítězně a velké ohodnocení pro všechny naše trenéry

Kadetky ve čtvrtek odehrály svůj druhý dvojzápas  proti Jirkovu. Začátek byl poměrně dramatický, protože jsme kvůli školním povinnostem musely nabrat nahrávačku v Mostě. Došlo na zmatky a nahrávačku jsme hledaly po celém městě. Děvčata musela rychle spolupracovat a kvapně se převléci v autě. Na hřiště dorazila se zpožděním akademické čtvrthodinky, kterou nám rozhodčí toleroval, a musela rovnou zahájit hru.

 Oba zápasy jsme jednoznačně vyhrály 2x 3:0. Nejlepší hráčkou prvního zápasu se stala Klára Šotolová a nejlepší hráčkou druhého zápasu se stala Kája Foffová.
 Na náš zápas se přijeli podívat trenéři z ligového družstva Karlovy Vary a   došlo k vzájemné dohodě.  Vary si vybraly na hostování hned tři naše hráčky. Veroniku Říhovou na Český pohár starších žákyň, ve kterém se Vary staly mistry republiky v loňském roce.  Kláru Šotolovou s Kájou Foffovou do ligy kadetek. V loňském roce nám Kája Foffová hostovala v extraligovém Liberci v poháru starších žákyň.
Jarka Němečková : “ Jsme velice poctěni tím, že se o naše děvčata zajímají extraligové kluby s širokými základnami, kteří si hráčky do svých řad pečlivě vybírají. Je to skvělá vizitka našich trenérů, ačkoliv nemáme tolik možností jako jiné kluby, vychováváme dobře své svěřence a jsme schopni je připravit i na vyšší soutěže a zařídit svým svěřencům budoucnost ve vyšší volejbalové sféře.Je to velké díky všem trenérům od přípravky až po ligová družstva.“

Napsat komentář