0
Kadetky

Kadetky opět vítězně

Další kolo krajského přeboru ve volejbale kadetek a další vítězství šanovských volejbalistek ovšem tentokrát se ztrátou jednoho bodu.
Noční můrou šanovských volejbalistek se v letošní sezóně stává družstvo SK Chemopetrol Litvínov, nejenže v podzimní části jako jediní sebrali domácím set, ale v prvním kole jarního kola dokonce si z Teplic odvážejí bod.
Po hladkém vítězství v prvním zápase 3:0 , kdy nejlepší hráčkou utkání se opětovně stala kapitánka Kája Foffová nastal v druhém utkání nečekaný zlom a Litvínov již vyhrával 2:0 na sety a měl celkové vítězství na dosah, začali domácí hráčky hrát konečně svoji hru a v dalších setech dokázali hostujícímu celku že první dva sety byly omylem sezóny a snad ještě vánoční odpočinek. V těchto setech ukázaly domácí svoji sílu zejména kolektivní hrou, bylo velmi těžké vyhlásit nejlepší hráčku utkání, ale za zmínku stojí velmi vyrovnaný výkon mladé začínající smečařky Veroniky Říhové, ze stálic stojí za zmínku Aneta Krejzová, která v obou utkáních předvedla kvalitní výkon jak hrou na síti tak i hrou v poli.
V dalším kole přivítají hráčky VK Šanov doma Karlovy Vary, kdy dostanou příležitost mladé hráčky za podpory stálic teamu Anety Krejzové a Denisy Timkové.

Napsat komentář