0
Kadetky

18 zápasů-18 výher kadetek ( teplický deník 23.1.18)

V neděli hrály neporažené kadetky VK Šanov proti druhému týmu v tabulce,Verosu Chomutovu. Čekala se velká bitva,ale realita byla trošku jiná,i přes marodku šanovských děvčat se oba zápasy vyvíjely jednoznačně pod taktovkou Šanova.
Do Chomutova dorazil první tým tabulky pouze se šesti hráčkami a liberem Klárou Ponecovou. I když se hrálo v pohodě, neustále trenérský tým kladl větší nároky zejména na nahrávačku Dominiku Hlavatou, s kterou je počítáno pro nadcházející sezónu do ligového družstva Šanova. Nejlepší hráčkou prvního zápasu se stala Denisa Timková, která soupeře nejvíce potrápila servisem třeba i 7x v řadě.

Nejlepší hráčkou druhého zápasu se stala Klára Šotolová, která plnila pokyny trenérů a nejlépe se srovnala s přebíháním smečařky na post blokařky. Trenérka Jarka Němečková by ráda pochválila i benjamínka Veroniku Říhovou, která poprvé odehrála celé dva zápasy, vystrčila růžky, zlepšila servis a předvedla téměř bezchybný výkon na síti. Celý tým svým výkonem si zcela upevnil první místo v tabulce se skórem 18 zápasů – 18 výher .

Napsat komentář